KONST / Litografier / Färglitografi 15977153
nr 1597 7153
Fernandez Arman
(1928-2005), Frankrike
Signerad, numrerad 24/50. Färglitografi. Bladets mått: 66x48 cm, yttermått inklusive ram: 76x58 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 12 februari 2024
kl 20:02:14
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
Fernandez Arman
Läs mer om Fernandez Arman